Programma

Eindelijk is het weer zover. Het programma voor deze editie is bekend!
Vanaf 7 juni kan je het volledige programma online raadplegen. Download hier alvast de TAZ brochure en de brochure van het Familiepark.
De reguliere verkoop start op 12 juni. Als vriend van TAZ kan je al tickets aankopen vanaf 7 juni om 10u00.

Om tickets te boeken:
Stap 1: log in via Mijn account indien u Vriend van TAZ bent. Indien u geen Vriend van TAZ bent, kunt u vanaf 12 juni tickets boeken.
Stap 2: klik op tickets om uw voorstellingen te boeken, op lidmaatschap om Vriend van TAZ te worden
Stap 3: ga naar winkelmandje om uw bestelling af te ronden.

Je kan het programma online raadplegen op voorstelling, datum, genre en prijs.

En Route. Onderweg naar beter.

Keoma Zec/11.11.11

10-02u
expo
NON-STOP
gratis

Het museum van de eigenzin

10-18u
expo
NON-STOP
€ 9 ADD

De Echteling (3+)

De Van Hut

11-12u30
familiepark
NON-STOP
gratis

PeuterPretParadijs (1+)

FroeFroe

11-12u30
familiepark
NON-STOP
gratis

Roodhapje (5+)

FroeFroe

11:00
familiepark
40'
gratis

Bekendmaking nominaties Ensors

Filmfestival Oostende

11u00
film
60'
gratis

Jed Martin

11:00
theater
50'
€ 10

Egonomaden

Edoardo Ripani/Lester Arias/Mathilde Strijdonk

11:00
theater
180'
€ 15

Agoranomaden

Jeff Aendenboom/Collectief Elan(d)/Marieke Dermul

11:00
theater
180'
€ 15

BoekenTAZ#4

Anna Luyten/Dirk Pauwels/Fien Sabbe/Erik Vlaminck

11:00
literatuur
90'
€ 12

WILLIPS & APEVELARTOTAL

11:00
expo
NON-STOP
gratis

De Voorlopige Opstelling: Kan dus niet

Yinka Kuitenbrouwer

11:00
theater
60'
gratis

Op Sleeptouw: Jeroen Olyslaegers

Jeroen Olyslaegers

11:30
literatuur
90'
€ 10

ONS

11:30
muziek
60'
€ 5

Koekebrood (5+)

Herwig De Weerdt

12:00
familiepark
60'
2 jetons

Shoes (3+)

La Tête à l'Envers

12:00
familiepark
45'
2 jetons

Pakman (5+)

Post uit Hessdalen

12:30
familiepark
20'
1 jeton

De Passant (6+)

Laika

13:30
familiepark
50'
3 jetons

If walls could talk (5+)

Beeldsmederij DE MAAN

13:30
familiepark
13'
1 jeton

Movo (5+)

Brown Field Studio

13u30-15u
familiepark
10'
1 jeton

De Echteling (3+)

De Van Hut

14-18u
familiepark
NON-STOP
gratis

FroeFroe-ateliers (6+)

FroeFroe

14-17u
familiepark
NON-STOP
2 jetons

If walls could talk (5+)

Beeldsmederij DE MAAN

14:00
familiepark
13'
1 jeton

Pakman (5+)

Post uit Hessdalen

14:00
familiepark
20'
1 jeton

PeuterPretParadijs (1+)

FroeFroe

14-18u
familiepark
NON-STOP
gratis

DE WETTEN VAN DE MENSELIJKE STUPIDITEIT

Simone Milsdochter

14:00
theater
60'
€ 14

If walls could talk (5+)

Beeldsmederij DE MAAN

14:30
familiepark
13'
1 jeton

Koekebrood (5+)

Herwig De Weerdt

14:30
familiepark
60'
2 jetons

Op Sleeptouw: Jeroen Olyslaegers

Jeroen Olyslaegers

14:30
literatuur
90'
€ 10

Roodhapje (5+)

FroeFroe

15:00
familiepark
40'
gratis

Egonomaden

Edoardo Ripani/Lester Arias/Mathilde Strijdonk

15:00
theater
180'
€ 15

Agoranomaden

Jeff Aendenboom/Collectief Elan(d)/Marieke Dermul

15:00
theater
180'
€ 15

Nachtelijk Symposium

Mesut Arslan/KVS/Platform 0090

15:00
theater
90'
€ 16

Urgent gesprek #2: Is al dat engagement nog wel gezond?

rekto:verso@TAZ

15:00
gesprek
120'
€ 10

Movo (5+)

Brown Field Studio

16-17u30
familiepark
10'
1 jeton

Shoes (3+)

La Tête à l'Envers

16:00
familiepark
45'
2 jetons

gebergte

Matthias Van de brul

16:00
theater
75'
€ 9

Shout at Cancer

Another Voice

16:00
muziek
60'
€ 12

Overdue

Black Frost

16:00
theater + muziek
80'
€ 12

Koekebrood (5+)

Herwig De Weerdt

17:00
familiepark
60'
2 jetons

Pakman (5+)

Post uit Hessdalen

17:00
familiepark
20'
1 jeton

In Een Discotheek

17:00
muziek
60'
gratis

Op Sleeptouw: Jeroen Olyslaegers

Jeroen Olyslaegers

17:00
literatuur
90'
€ 10

De Voorlopige Opstelling: Kan dus niet

Yinka Kuitenbrouwer

17:00
theater
60'
gratis

If walls could talk (5+)

Beeldsmederij DE MAAN

17:30
familiepark
13'
1 jeton

De Passant (6+)

Laika

18:00
familiepark
50'
3 jetons

On Attend/Boi/Nymphet

On The Look Out (kortfilms)

18:00
film
60'
€ 3

Piste

Michiel Deprez

18:00
theater
50'
€ 9

DE WETTEN VAN DE MENSELIJKE STUPIDITEIT

Simone Milsdochter

18:00
theater
60'
€ 14

Place Musette met o.a. Patrick Riguelle

huisorkest o.l.v. Derek

18-23u
muziek
NON-STOP
gratis

Voor we mensen werden

Bart van de Woestijne

19:00
theater
60'
€ 9

Stil(l)

Tim Taveirne/Loes Swaenepoel

19:30
theater
60'
€ 9

Nachtelijk Symposium

Mesut Arslan/KVS/Platform 0090

19:30
theater
90'
€ 16

Overdue

Black Frost

19:30
theater + muziek
80'
€ 12

IN KOOR!

Myriam Van Imschoot/Willem de Wolf/de KOE/CAMPO/KASK

20:00
theater + muziek
120'
€ 14

Risjaar Drei

Toneelhuis/Olympique Dramatique

20:00
theater
150'
€ 20

Lisbeth Gruwez dances Bob Dylan

Voetvolk/Lisbeth Gruwez

20:30
dans
45'
€ 16

Het Kanaal

Queer Arts Festival/Transparant

20:30
theater + muziek
90'
€ 16

2M3: Gert Aertsen

21:00
randprogramma
30'
€ 3 ADD

Zielzoekers

Mokhallad Rasem/Theater Malpertuis/Toneelhuis

21:00
theater
60'
€ 14

Ivona, Princess of Burgundy (Try-out)

Tibaldus

21:00
theater
100'
€ 10

Zingarate

Compagnie Cecilia

21:00
theater
75'
€ 18

lohaus

22:00
muziek
60'
€ 5

AND UNDERNEATH THE EVERLASTING ARMS

graindelavoix

22:00
muziek
110'
€ 20

gebergte

Matthias Van de brul

22:00
theater
75'
€ 9

Super Night Shot

Gob Squad

22:30
theater
60'
€ 16

Nog even voor het slapengaan

Warre Borgmans & guests

23:00
randprogramma
60'
€ 8

UMM

24:00
muziek
60'
€ 5