Programma

Eindelijk is het weer zover. Het programma voor deze editie is bekend!
Vanaf 7 juni kan je het volledige programma online raadplegen. Download hier alvast de TAZ brochure en de brochure van het Familiepark.
De reguliere verkoop start op 12 juni. Als vriend van TAZ kan je al tickets aankopen vanaf 7 juni om 10u00.

Om tickets te boeken:
Stap 1: log in via Mijn account indien u Vriend van TAZ bent. Indien u geen Vriend van TAZ bent, kunt u vanaf 12 juni tickets boeken.
Stap 2: klik op tickets om uw voorstellingen te boeken, op lidmaatschap om Vriend van TAZ te worden
Stap 3: ga naar winkelmandje om uw bestelling af te ronden.

Je kan het programma online raadplegen op voorstelling, datum, genre en prijs.

En Route. Onderweg naar beter.

Keoma Zec/11.11.11

10-02u
expo
NON-STOP
gratis

Het museum van de eigenzin

10-18u
expo
NON-STOP
€ 9 ADD

Choco of Kaas (6+)

Lap vzw

11:00
familiepark
60'
gratis

De Echteling (3+)

De Van Hut

11-12u30
familiepark
NON-STOP
gratis

PeuterPretParadijs (1+)

FroeFroe

11-12u30
familiepark
NON-STOP
gratis

Jed Martin

11:00
theater
50'
€ 10

Klein Boekarest/Mainland

On The Look Out (kortfilms)

11:00
film
60'
€ 3

Apéro Poëzie: Hendrik Van Doorn/Charles Ducal

Hendrik Van Doorn/Charles Ducal

11:00
literatuur
75'
€ 12

Agoranomaden

Jeff Aendenboom/Collectief Elan(d)/Marieke Dermul

11:00
theater
180'
€ 15

Egonomaden

Edoardo Ripani/Lester Arias/Mathilde Strijdonk

11:00
theater
180'
€ 15

WILLIPS & APEVELARTOTAL

11:00
expo
NON-STOP
gratis

Op Sleeptouw: Chris De Stoop

Chris De Stoop

11:30
literatuur
90'
€ 10

UMM

11:30
muziek
60'
€ 5

Liedjes met Wortels (5+)

Zonzo Compagnie

12:00
familiepark
45'
2 jetons

Shoes (3+)

La Tête à l'Envers

12:00
familiepark
45'
2 jetons

Pakman (5+)

Post uit Hessdalen

12:30
familiepark
20'
1 jeton

If walls could talk (5+)

Beeldsmederij DE MAAN

13:30
familiepark
13'
1 jeton

Kalf! (6+)

Zaam

13:30
familiepark
65'
3 jetons

Movo (5+)

Brown Field Studio

13u30-15u
familiepark
10'
1 jeton

De Echteling (3+)

De Van Hut

14-18u
familiepark
NON-STOP
gratis

FroeFroe-ateliers (6+)

FroeFroe

14-17u
familiepark
NON-STOP
2 jetons

If walls could talk (5+)

Beeldsmederij DE MAAN

14:00
familiepark
13'
1 jeton

Pakman (5+)

Post uit Hessdalen

14:00
familiepark
20'
1 jeton

PeuterPretParadijs (1+)

FroeFroe

14-18u
familiepark
NON-STOP
gratis

Tussen woord en beeld

Film aan Zee

14:00
film
90'
€ 6

DE WETTEN VAN DE MENSELIJKE STUPIDITEIT

Simone Milsdochter

14:00
theater
60'
€ 14

If walls could talk (5+)

Beeldsmederij DE MAAN

14:30
familiepark
13'
1 jeton

Liedjes met Wortels (5+)

Zonzo Compagnie

14:30
familiepark
45'
2 jetons

Op Sleeptouw: Chris De Stoop

Chris De Stoop

14:30
literatuur
90'
€ 10

Choco of Kaas (6+)

Lap vzw

15:00
familiepark
60'
gratis

Egonomaden

Edoardo Ripani/Lester Arias/Mathilde Strijdonk

15:00
theater
180'
€ 15

Agoranomaden

Jeff Aendenboom/Collectief Elan(d)/Marieke Dermul

15:00
theater
180'
€ 15

De Mensheid

LOD muziektheater/KVS

15:00
theater + muziek
90'
€ 16

Urgent gesprek #1: Hoe gaat de kunst om met het andere?

rekto:verso@TAZ

15:00
gesprek
120'
€ 10

Nachtelijk Symposium

Mesut Arslan/KVS/Platform 0090

15:00
theater
90'
€ 16

Levitations

Hannah De Meyer

15:00
theater
60'
€ 12

Movo (5+)

Brown Field Studio

16-17u30
familiepark
10'
1 jeton

Shoes (3+)

La Tête à l'Envers

16:00
familiepark
45'
2 jetons

Wissel van de macht?

TAZ/Sabam

16u
gesprek
90'
gratis

Overdue

Black Frost

16:00
theater + muziek
80'
€ 12

IN STUKKEN

Ineke Nijssen/Hendrik Van Doorn/TAZ

16:00
theater
60'
€ 12

Liedjes met Wortels (5+)

Zonzo Compagnie

17:00
familiepark
45'
2 jetons

Pakman (5+)

Post uit Hessdalen

17:00
familiepark
20'
1 jeton

FAUST, een mechanische komedie

Mats Vandroogenbroeck/Timo Sterckx

17:00
theater
75'
€ 9

Op Sleeptouw: Chris De Stoop

Chris De Stoop

17:00
literatuur
90'
€ 10

ONS

17:00
muziek
60'
gratis

If walls could talk (5+)

Beeldsmederij DE MAAN

17:30
familiepark
13'
1 jeton

Kalf! (6+)

Zaam

18:00
familiepark
65'
3 jetons

Klein Boekarest/Mainland

On The Look Out (kortfilms)

18:00
film
60'
€ 3

DE WETTEN VAN DE MENSELIJKE STUPIDITEIT

Simone Milsdochter

18:00
theater
60'
€ 14

Piste

Michiel Deprez

18:00
theater
50'
€ 9

Place Musette met o.a. Maria

huisorkest o.l.v. Derek

18-23u
muziek
NON-STOP
gratis

Niets (12+)

De Nwe Tijd/HETPALEIS

19:00
theater
90'
€ 12

Voor we mensen werden

Bart van de Woestijne

19:00
theater
60'
€ 9

Stil(l)

Tim Taveirne/Loes Swaenepoel

19:30
theater
60'
€ 9

Overdue

Black Frost

19:30
theater + muziek
80'
€ 12

Nachtelijk Symposium

Mesut Arslan/KVS/Platform 0090

19:30
theater
90'
€ 16

The only way is UP

Boris Van Severen/Jonas Vermeulen

20:00
theater + muziek
75'
€ 14

Lisbeth Gruwez dances Bob Dylan

Voetvolk/Lisbeth Gruwez

20:30
dans
45'
€ 16

Het Kanaal

Queer Arts Festival/Transparant

20:30
theater + muziek
90'
€ 16

2M3: Eva la Cour

21:00
randprogramma
30'
€ 3 ADD

Misschien Marieke

Lieve Blancquaert/Greet Jacobs/TAZ

21:00
theater
60'
€ 12

De herder en de garagist

Tom Jansen/Kultuurfaktorij Monty

21:00
theater
70'
€ 14

Zingarate

Compagnie Cecilia

21:00
theater
75'
€ 18

In Een Discotheek

22:00
muziek
60'
€ 5

AND UNDERNEATH THE EVERLASTING ARMS

graindelavoix

22:00
muziek
110'
€ 20

gebergte

Matthias Van de brul

22:00
theater
75'
€ 9

Nog even voor het slapengaan

Warre Borgmans & guests

23:00
randprogramma
60'
€ 8

lohaus

24:00
muziek
60'
€ 5